medewerkers


Peter Vandendaele

algemeen beleid & aankoop

peter@pajottenlander.be

 

 

Linda Plessers

partner, communicatie, personeelsbeleid

linda@pajottenlander.be

 

 


Katrien De Blomme

logistiek & stockbeheer

katrien@pajottenlander.be

 

 


Sabrina Rosier

kwaliteitsverantwoordelijke

sabrina@pajottenlander.be

 

 


Jan Verbeke

managing partner

jan@pajottenlander.be

 

 

Suzy Claes

logistiek, kwaliteit, ICT

suzy@pajottenlander.be



Peter Vandendaele
Linda Plessers
Katrien De Blomme, logistieke verantwoordelijke
quality manager, Sabrina Rosier
Jan Verbeke
Suzy Claes
kriekenpluk Schaarbeekse krieken
nieuwjaarswensen voor 2017